Değerler

PMGTARAL Değerleri

Ben, sen değil, biz ürettik demeliyiz.

PMGTARAL çalışanları, ortak amaca ulaşmak için takım çalışmasının her zaman bireysel başarılardan   daha önemli ve kalıcı olduğunu, kurumsallaşmanın bu sayede başarılacağını bilir.

Müşteri memnuniyeti temel görevimizdir

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak, satış öncesi ve sonrası müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Sürekli gelişim için kaynak yaratmak

Tüm kaynaklarımızı akılcı kullanarak, savurganlığa ve israfa ödün vermemek ve şirket çıkarlarının, bireysel çıkarlardan her zaman önde olduğunu davranışlarımızla göstermek ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

 İnsana, çevreye ve topluma saygı

Tüm ilişkilerimizde iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlaki kurallara daima uymak, topluma ve çevreye duyarlı olmak görevimizdir.

PMGTARAL Kurumsal inovasyon stratejisi

Piyasanın mevcut ve öngörülebilen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, tüm çalışanlarının katılımı ile sürdürülebilir, karlı büyümeyi sağlayan, mükemmel Oran ve hizmetler sunmaktır.

Since 1968, we have been one of the leading organizations in the Agricultural Sector and we have been offering tens of thousands of quality products to Turkish farmers with the slogan “Farmer’s Friend”.

Products

İletişim

Copyright © 2022 All rights reserved.