Misyon & Vizyon

PMGTARAL Misyonu

Müşterilerin istek ve beklentilerini en iyi şekilde tespit ederek, Ürün ve hizmetlerinden en yüksek tatmini ve faydayı sağlamasını temin etmektir

 “Kalite kontrol edilmez, üretilir” Düşüncesinden hareketle kuruluşumuzun uzun yıllardır Tarım Makineleri imalat sahasına yerleşmiş PMGTARAL kalite güvenilirliğinin, firma itibarının korunması ve devam ettirilmesi firmamızda çalışan herkesin görevidir.

Gelişen teknolojiyi takip ederek, Tarımda kalite kavramının maliyetleri düşüren ve karlılığı artıran bir anlayış olduğuna inanarak ve çevrenin korunmasının bilincinde olarak sektörümüzde lider kuruluş durumuna gelmek esastır. 

PMGTARAL Vizyonu

Dünya çapında rekabet edebilen yenilikçi ürünler üreterek, sektöründe her zaman olduğu gibi öncü niteliğini devam ettirmek, tercih edilen, güvenilir bir firma olma özelliğini artırarak, sürdürmektir.

Since 1968, we have been one of the leading organizations in the Agricultural Sector and we have been offering tens of thousands of quality products to Turkish farmers with the slogan “Farmer’s Friend”.

Products

İletişim

Copyright © 2022 All rights reserved.